مهمترین قانون در زمینه صنعت گردشگری در کشور مادر مهرماه سال 1370 با عنوان (قانون توسعه صنعت ایرانگردی و گردشگری)تصویب شد.امتیازات پیش بینی شده در این قانون برای گردشگر و گردشگری و تورهای مسافرتی عبارتست از :الف.امتیازات شخصی یا مستقیم ب.امتیازات غیر مستقیم و مرتبط با ایجاد بسترهای مناسب گردشگری.

ادامه مطلب: قانون توسعه صنعت تور ایرانگردی و گردشگری

ویزای مسافرتی

ویزا می تواند توریستی ، ویزای تجاری ، ویزای تحصیلی و یا ویزای اقامتی باشد. ویزای مسافرتی در واقع از ارکان اصلی تورهای مسافرتی و سفرهای خارجی محسوب می شود.در حقیقت هرنوع مجوز ورود به یک کشور خارجی را ویزا می گویند.ویزا می تواند مجوز یکبار ورود به هر کشور و یا مجوز چندبار ورود باشد. شرایط اخذ ویزا تابع قوانین مهاجرت کشورهای مقصد می باشد.ویزا می تواند در مرز ورودی یک کشور صادر گردد که اصطلاحا به این کشورها ، کشورهای بدون ویزا و سفر به این کشورها را سفر بدون ویزا می گویند،مانند ویزای مالزی و ویزای ترکیه و ویزای ماکائو نوع دیگر ویزا در کنسولگری سفارتخانه کشورها در کشور مبدا صادر می گردد .

ادامه مطلب: ویزا

هتل

هتل یکی از اجزای مهم مسافرت و تورهای مسافرتیست.هتل ها بنا بر بودجه ای که شما در نظر می گیرید با هر بودجه و سلیقه ای سازگار بوده و در سراسر دنیا می توان اقامت گزید.هتل ها از هتلهای تک ستاره و ارزانقیمت و هتلهای آپارتمان تا هتل های لوکس پنج ستاره با خدمات آل و یو آل و هتل های هفت ستاره و گرانقیمت .

ادامه مطلب: هتل

 

بلیط هواپیما داخلی کلا به بلیط هایی گفته می شود که هم مبدا پرواز و هم مقصد پرواز در داخل سرزمین ایران باشد.بدیهی است غیر از موارد خاص ، این پروازها می بایست توسط یکی از شرکتهای هواپیمایی داخلی صورت پذیرد.تقریبا به بیشتر شهرهای دارای فرودگاه از شهرهای بزرگ کشور مانند ، تهران ، شیرلز ، مشهد ، اصفهان ، کیش ، بندر عباس و اهواز پرواز دایر می باشد.

ادامه مطلب: قیمت بلیط هواپیما داخلی

 

تور داخلی ایران که تحت عنوان تورهای ایرانگردی و تورهای طبیعت گردی و تورهای یک روزه اجرا میگردد،علاقمندان زیادی دارد.با توجه به تنوع اقلیمی و آب و هوائی ایران ،دارای طرفداران متعدد داخلی و خارجی میباشد.همکاران ما همه ساله تعداد متعددی تور داخلی در مسیرهای روتین و مشهوری مانند تور کیش،تور مشهد،تور شیراز،تور قشم،تور اصفهان و .... و تورهای طبیعت گردی و یکروزه مثل :تور رامسر،تور نمک آبرود،تور تنگه واشی،تور گلابگیری کاشان و تور کویرو ......

ادامه مطلب: تورهای داخلی

مقالات دیگر...

شما اینجا هستید: Home بلیط و تور لحظه آخری